Kometa 2:1 Pardubice (po nájezdech)

5. února 2010 v 23:14 | pawla |  HC Pardubice
HC Kometa Brno 2:1 HC Eaton Pardubice (po nájezdech)

Třetiny: 1:0, 0:1, 0:0 - 0:0 - 1:0
Branky a nahrávky: 8:00 Erat (Mojžíš, Dopita), rozhodující samostatný nájezd Šindel - 36:14 Pivko (Cetkovský)
Nejlepší hráči: Sasu Hovi - Dominik Hašek

Ach.... škoda dvou bodů! Dneska to měly být jasně 3! Pardubice byly během celého zápasu lepší.... První třetina byla sice poměrně vyrovnaná, ale ve druhé a třetí jasně dominovaly Pardubice. Poměr střel na bránu tomu vůbec neodpovídá. Škoda toho, že gól se podařilo vstřelit jen Liborovi Pivkovi. Během prodloužení jsem se nesmírně těšila na nájezdy. Moc jsem si je přála a opravdu přišly. Tam to bylo o štěstí... Nakonec po 7. sérii vyhrála Kometa 2:1.
Já jsem neskutečně šťastná, že jsem mohla být v Rondu přítomná a že jsem podruhé v životě viděla moje kluky pardubický naživo. A děkování Tomáše Divíška pardubickému hostujícímu sektoru...nádhera! Díky za všechno, co jsi pro náš klub udělal ;)